Od czego zacząć? Jak to wygląda krok po kroku?

Skoro wpadł do głowy pomysł zakupu lub budowy nieruchomości to pewnie zastanawialiście się jak zacząć temat kredytu hipotecznego ?

1. Poznajmy się

Zdecydowanie pierwszym i najważniejszym krokiem jest skontaktowanie się z ekspertem kredytowym można też wybrać wizytę we wszystkich okolicznych Bankach i samemu próbować porównać wszystkie oferty, koszty i wybrać dla siebie najlepszą – ta opcja jest zdecydowanie trudniejsza i kosztuje sporo czasu a moja pomoc nic nie kosztuje – moje wynagrodzenie pokrywa Bank.
Napisz do mnie tu w wiadomości prywatnej lub skontaktuj się pod numerem telefonu podanym wyżej i umówmy się na spotkanie w dogodnej lokalizacji lub ustalmy konsultację zdalną. Omówimy sytuację i ustalimy konkretną strategię działania.

2. Pomoc przy formalnościach

Od samego początku otrzymujesz ode mnie opiekę przy wszelkich formalnościach, poinformuje o dokumentach jakie należy przygotować oraz co będzie przydatne przy procesie kredytowym.

3. Złożenie wniosku

Po zebraniu wszystkich potrzebnych dokumentów umawiamy się na podpisanie wniosków. Podpisanie to już formalność, odbywa się w jednym miejscu, podpisujemy wnioski do wszystkich wybranych Banków.

4. Decyzja kredytowa

W momencie spłynięcia decyzji kredytowej kontaktujemy się ponownie aby omówić szczegóły i ewentualne wymagania Banku do zawarcia umowy kredytowej.

5. Podpisanie umowy kredytowej

Po omówieniu decyzji wybieramy Bank w którym decydujesz się na skorzystanie z kredytu hipotecznego. Omawiamy dokładnie umowę aby nie pozostały żadne niejasności. Podpisanie odbywa się w oddziale Banku w dogodnej lokalizacji.
Tak wiele i tak niewiele do swojego wymarzonego własnego M
Jeśli chcesz umówić się ze mną na spotkanie zapraszam serdecznie do kontaktu.

Udostępnij