O MNIE

Wiktor Żelazo

Karierę w finansach zaczynałem w 2014 roku w jednym z wiodących Banków w Polsce. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem na przestrzeni lat aby móc spełnić oczekiwania każdego klienta. Na co dzień zajmuję się pomaganiem w porównaniu i uzyskaniu najlepszych ofert kredytowych na różne cele wieloma produktami finansowymi takimi jak kredyt hipoteczny, pożyczka hipoteczna, kredyt gotówkowy i ubezpieczenia na życie. Każdego dnia pomagam klientom w wyborze najlepszych rozwiązań finansowych. Każda sprawa i sytuacja klienta jest inna dlatego wymaga indywidualnego podejścia. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta, dlatego chcę pomóc w wyborze najlepszego kredytu. Zapraszam serdecznie do konsultacji..

Bartek Kornacki
Bartek Kornacki
2022-10-13
Polecam wszystkim! Mega zaangażowany, komunikatywny. Kredyt załatwiony a łatwo nie było :) polecam!
Wiktoria Franke
Wiktoria Franke
2022-09-29
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Wiktorem. Mieliśmy dużo pytań, jednak na wszystkie Pan Wiktor cierpliwie odpowiadał i wszystko nam dokładnie wyjaśniał. Dzięki temu byliśmy przygotowani i świadomi kredytu, który bierzemy. W odróżnieniu od innych doradców (z którymi też na początku próbowaliśmy współpracować), Pan Wiktor weryfikował informacje i potwierdzał w banku. 100% zadowolenia
Joanna O
Joanna O
2022-08-26
Serdecznie polecam współpracę z Panem Wiktorerm. Spotkania w miłej atmosferze i wygodnej lokalizacji w centrum Warszawy. Pan Wiktor zawsze odbierał telefon lub niedługo oddzwaniał. Załatwienie kredytu hipotecznego z Panem Wiktorem to czysta przyjemność. Polecam
Lukas Lap
Lukas Lap
2022-08-26
Specjalista najwyższej klasy! Świetny kontakt i duża wiedza - nie ma sensu tracić czasu i szukać kogoś innego, Pan Wiktor był pierwszym wyborem lecz na pewno nie ostatnim, wrócę przy kolejnym kredycie do niego. Polecam!
Michał Sz
Michał Sz
2022-08-19
Polecam! Pan Wiktor ma ogromną wiedzę i świetnie potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe pojęcia podczas ubiegania się o kredyt. Poza tym proces przebiegł sprawnie i uzyskałem dokładnie tę ofertę na której mi zależało.
Sławek Sulikowski
Sławek Sulikowski
2022-07-09
Wiktor to bardzo rzetelny doradca. Poprowadził nas przez cały proces kredytowy — pomógł w wybraniu najkorzystniejszej dla nas oferty kredytowej, sposobu kredytowania, doradził przy podjęciu najlepszej, dla nas, decyzji. Zawsze punktualny i obiektywny, pokazywał dwie strony medalu, wychodził naprzeciw naszym oczekiwaniom. Polecamy współpracę z Wiktorem, jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni.
Paweł Dorosz
Paweł Dorosz
2022-07-07
Polecam! Moje sprawy zostały załatwione szybko, sprawnie. Bardzo dobry negocjator warunków umowy. Polecam
Mateusz Kowalski
Mateusz Kowalski
2022-07-03
Pan Wiktor prowadził mnie przez cały proces pozyskiwania kredytu hipotecznego mojej pierwszej nieruchomości. Od początku aż do końca naszej współpracy był rzetelny, posiadał wszelkie informacje oraz znał odpowiedź na każde moje pytanie. Jakiekolwiek kwestie i kroki związane z kredytem tłumaczył obrazowo/graficznie w przystępny sposób tak, że zawsze wiedziałem na jakim etapie się znajdujemy oraz jaki czeka mnie następnie. Ponad to, Pan Wiktor był zawsze pod telefonem w razie wszelkich pytań czy problemów. Chciałbym bardzo polecić Pana Wiktora każdemu kto planuje podejście do tego typu procesu czy innych związanych z finansami. Profesjonalista najwyższej klasy.
J K
J K
2022-06-02
Serdecznie polecam usługi Pana Wiktora. Profesjonalnie przeprowadza przez procedurę kredytową, doradza i wszystko rzetelnie tłumaczy laikowi. Zawsze można liczyć na kontakt, nawet o nietypowych porach.
Mariusz Bryl
Mariusz Bryl
2022-06-02
Gorąco polecam, jesteśmy miło zaskoczeni że wszystko poszło tak sprawnie i bez większych problemów- obsługa na poziomie expert!

RECENZJE

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z EKSPERTEM FINANSOWYM